Classen PIKTOGRAMOS - išsamiai (0)

Užlaidos profilis Hard Edge K.
Šis profilis plačiai paplitęs ir yra standartine durų varčios apdaila.
Profilis K tai _klasikinis stilius ir šiuolaikiškumas.

Užlaidos profilis Hard Edge R.
Estetiškai suapvalintas užlaidos kraštas 5 mm spinduliu. Tai praktiškas sprendimas pagerina saugumą, pavyzdžiui mūsų vaikų atžvilgiu, o taip pat palengvina durų priežiūra.

Pprofilis Hard Edge B (varčia be užlaidos).
Modernu, estetiška ir praktiška. Šis konstrukcinis sprendimas turi įtakos eksplotacinių savybių pagerinimui. Garantuoja kokybę ir ilgaamžiškumą.

Classen 3D Look
Danga su vizualiniu efektu gilios ir išraiškingos medienos struktūros sluoksniu. Taip pat ši danga idealiai imituoja natūralią faneruotę.

Classen Primo
Pagrindinė durų dangos grupė imituojanti medieną. Tai impregnuota danga su aukštu atsparumu trinčiai.

Classen Iridium
Tai danga susidedanti iš kelių aukštoje temperatūroje presuotų, impregnuotų specialiais klijais sluoksnių, kurie padengti trinčiai atspariu laku overlay. Danga turi didelį atsparumą įbrėžimams, trinčiai, buitinei chemijai ir UV spinduliams. Šios dangos paviršius imituoja natūralios medienos struktūrą. 

Classen CPL
Tai danga susidedanti iš kelių aukštoje temperatūroje presuotų, impregnuotų specialiais klijais sluoksnių, kurie padengti trinčiai atspariu laku overlay. Danga turi didelį atsparumą įbrėžimams, trinčiai, buitinei chemijai ir UV spinduliams.

Classen LAK UV/LAK PURE
Tai lygus HDF paviršius padengtas ekologišku, atspariu UV spinduliams arba poliuretano (pure) laku. Standartinė spalva baltas lakas, atitinka RAL 9016.

Classen PERFERUOTA DROŽLIŲ PLOKŠTĖ
Rėmo konstrukcija sudaryta iš perferuotos drožlių ploktės užpildo. Šis sprendimas užtikrina stabilumą ir gerą garso izoliaciją.

Classen DROŽLIŲ PLOKŠTĖS UŽPILDAS
Drožlių plokštės užpildas, kuris dedamas tarp varčios rėmų konstrukcijos, taip užtikrindamas durų stabilumą ir garso izoliaciją.

Classen RĖMINĖ KONSTRUKCIJA 
Susideda iš atskirų MDFmedienos elementų, padengtu Classen dekoru, tarpusavyje patikimai ir patvariai sutvirtinti.

Classen HARD 
Sustiprintas varčios rėmas, sudarytas iš dviejų struktūrinių elementų:
rėmas iš spygliuočių medienos ir specialaus kartono plokštės. Toks sprendimas užtikrina varčios stabilumą ir apsaugo nuo deformacijos.

Classen KORYS 
Specialios konstrukcijos kartonas, kurio struktūra panaši į korį. Naudojamas kaip standartinis varčios užpildas.

Reklamawarm up logo

Klauskite

Klauskite

Prašome užpildyti žvaigždute * pažymėtus laukus

 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/grindysd/domains/grindys-durys.lt/public_html/modules/mod_menu/helper.php on line 97