Hermatikas Click Guard

Kam reikalingas hermetikas ClicGuard?

Hermetikas ClicGuard apsaugo laminato ir parketlentės užraktus nuo vandens prasiskverbimo.

Kaip yra žinoma, laminatas valomas tik gerai suvilgytu drėgnu skudurėliu. Tačiau dažnai kasdieniame gyvenime mes neteikiame svarbą šiai paprastai taisyklei, ir tiesiog jos nesilaikome! Grindys yra valomos su gan šlapiu skudurėliu, o po to vanduo lieka ant laminato paviršiaus ir kiekvieną kartą, nedideliais kiekiais vanduo patenka į pačius užraktus. Tokiu atveju su laiku užraktai pradeda brinkti, užsikemša purvu, atsiranda tarpeliai tarp lentų, kurie tampa vis labiau matomi.

Jei klojant laminatą naudosite hermetiką ClicGuard, galite nebijoti pasekmių. Be to, bet koks skystis ant grindų, kuris gali atsirasti visai atsitiktinai (išsiliejo vanduo virtuvėje, nukrito stiklinę su gėrimu, nusiavėte šlapius batus koridoriuje, padėjote šlapią skėtį ant grindų, pro atvirą langą prilijo lietus, laistėte gėles ir iš vazono nutekėjo vanduo ant grindų, ir t. t.) neįsigeria į laminato ar parketlentės užraktus.
Galimi padariniai laminatui be hermetiko ClickGuard

hermet-Nuo drėgmės išbrinksta laminato užraktai
-Nešvarios, pajuodavusios siūlės

 Kur hermetikas labiausiai reikalingas?

Rekomenduojama hermetiką ClickGuard naudoti koridoriuje, virtuvėje, balkone, san. mazgų zonoje ir kitose vietose pagal jūsų nuožiūrą.

 
Dažniausiai klausimas - tai klijai?
Ne - tai ne klijai! Viena vertus hermetikas ClickGuard turi sandarų sukibimą ir sustiprina užraktus. Kita vertus, nė kiek netrukdo laminato ar parketlenčių išmontavimui.

ClickGuard sunaudojimo kiekis.
Kaip nurodyta ant pakuotės, viena hermetiko tūbelė apskaičiuota 8 - 10 m2. Mes rekomenduojame vieną tūbelė naudoti 7 m2, nes tiesiog yra neįmanoma išspausti visą hermetiką iš tūbelės, na ir tepant hermetiką tiesiog kartais gali išspausti daugiau nei to norėtum.
Kaip teisingai naudoti hermetiką?
Instrukcija

instr1instr2instr3

 Ištepkite lentos kraštinę hermetiku. Jokiu būdu netepkite griovelio su užraktu, nes kitaip lentos nesusiners tarpusavyje! Ištepus kraštines, sunerkite lentas, lengvai užlaužiant žemyn. Hermetiko perteklius išsistums ant paviršiaus. Leiskite jam pradžiūti 15-25 minučių, po to paimkite už kraštelio ir atsargiai nuimkite išdžiūvusį hermetiką.

Reklamawarm up logo

Klauskite

Klauskite

Prašome užpildyti žvaigždute * pažymėtus laukus