Spalvų deriniai interjere

Esant namie, mūsų nuotaika iš dalies priklauso nuo interjero ir spalvų derinių. Štai kodėl svarbu išsirinkti tinkamą spalvų gamą. Be to, grindų, lubų ir sienų spalva daro didelią įtaką mūsų vizualiniam suvokimui erdvėje. Sekmingas spalvų derinys padarys Jūsų kambarį vizualiai didesnį arba mažesnį, platesnį ar siauresnį, šviesesnį arba šiltesnį nei iš tikrųjų yra.

Interior---White-floor 147 white
Šviesios grindys, sienos ir lubos. Toks kambarys vizualiai padidėja, tačiau šviesių spalvų perteklius suteikia interjerui šalčio.

Interior---Black-floor 147 cvet 042 1
Tamsios grindys, šviesios sienos ir lubos vizualiai padidina erdvę. Tamsios grindys taip pat puikiai dera prie švesių sienų ir tamsesnio atspalvio baldų. Tokio kambario interjerą galima pagyvinti panaudojus ryškius aksesuarus ir akcentus. 

Interior---Dark-floor-dark-walls-light-ceiling 147 cvet 054
Šviesios lubos, tamsios grindys ir sienos. Gan prieštaringas derinys. Netinkamai priderinus, kambarys atrodys kaip tamsus rusys. Bet papildžius kambarį šviesiais baldais, gali gautis įdomus ir originalus interjeras.

Interior---Dark-floor-light-walls-dark-ceiling 147 700 park-avenue-black-ceiling
Tamsios grindys ir lubos, šviesios sienos. Toks derinys vizualiai praplatina erdvę, bet sukuria "žemesnio" kambario efektą. Panašų derinį galima naudoti patalpose su aukštomis lubomis ir patartina atsargiai derinti esant žemoms luboms.

Interior---White-floor-dark-walls-dark-ceiling 147 cvet 046
Jei kambaryje visos sienos ir lubos tamsios spalvos, tai jis praranda savo formas ir atrodo kaip tunelis.

Interior---White-floor-dark-walls-white-ceiling 147 cvet 038
Tamsios sienos, šviesios grindys ir lubos. Šis derinys pabrežia horizontalias patalpų linijas. Derėtų prisiminti, kad derinant tokius spalvų tonus, kambarys gali atrodyti mažas ir suspaustas.

Interior---White-floor-white-side-walls-white-ceiling 147 cvet 034
Šviesios grindys, lubos ir sienos, tamsi galinė siena. Toks derinys gali vizualiai sumažinti kambario ilgį ir padaryti jį daug trumpesnį. Todėl taip dekoruoti puikiai tinka ilgą ir siaurą kambarį. Ryškūs akcentai gali pagyvinti panašų interjerą.

 

Reklamawarm up logo

Klauskite

Klauskite

Prašome užpildyti žvaigždute * pažymėtus laukus